به علت انبوه بودن مطلب به ادامه ی مطلب بروید . . .


مقدمه

نرم افزارNero  یکی از نرم افزارهایی است که بوسیله آن می توان اطلاعات کامپیوتر را بر روی CD ریخت یا اطلاعات را از روی یک CD  به CD دیگری کپی کرد.در واقع این بهترین نرم افزار رایت سی دی است که در حال حاضر موجود است.استفاده از این نرم افزار مستلزم داشتن دو ویژگی در کامپیوتر شماست؛یکی اینکه در کامپیوتر خود CD Writer داشته باشید(سخت افزاری که مانند سی دی رام است ولی می تواند اطلاعات را از روی کامپیوتر انتقال دهد) و دوم اینکه نرم افزار Nero بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

برای داشتن CD Writer باید آن را خریداری کنید و بر روی Case خود نصب کنید.

برای داشتن نرم افزار Nero باید آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.(در صورتی که در هنگام خرید کامپیوتر سخت افزار CD Writer بر روی آن نصب شده باشد به احتمال زیاد فروشنده این نرم افزار را بر روی آن نصب کرده است.اما در صورتی که نصب نبود مراحل زیر را از اول طی کنید.

1. ابتدا باید یک سی دی که حاوی نرم افزار Nero است را درون سی دی رام قرار دهید (لازم به ذکر است که سی دی حاوی این نرم افزار حتما همراه کامپیوتر به شما تحویل داده شده است) سپس آیکن Install یا Set Up دو بار کلیک کنید تا مراحل نصب نرم افزار راه اندازی شود.

2. برای یادگیری بهتر مراحل را از روی عکس و نوشته های آن پیش بگیرید.

نرم افزاری که نصب آن را در زیر می بینید در زمان ساخت آموزش آن آخرین نسخه Nero است

 

برای اجرای برنامه و استفاده از آن مراحل زیر را با دقت بخوانید

تنها فرقی که برای رایت کردن فیلم عکس و متن وجود دارد این است که قسمته های دیگر  عکس A را انتخاب کنید بقیه ی مراحل همانند MP3 است که به شرح زیر می باشد:

Data BuNero= متن و عکس

Audio Burning=آهنگ

  Audio Ripping=فایل هایی که با فرمت Audio خوانده می شوند (موسیقی)

Copy Disc=برای کپی سی دی است که در مورد کامپیوتر هایی که تنها یک سی دی رام دارند باید در این حالت سی دی را که می خواهید از روی آن کپی بگیرید درون دستگاه قرار داده و دکمه ی Copy را بزنید بعد از اینکه سی دی خوانده شد خود کامپیوتر آن را بیرون می دهد سپس بدون زدن هیچ دکمه ای فقط سی دی خام را درون دستگاه قرار دهید.اگر یک سی دی رام و یک سی دی رایتر دارید سی دی اصلی را درون سی دی رام و سی دی خام را درون سی دی رایتر قرار دهید و دکمه ی Copy را بزنید.

برای ریختن فایل های فیلم به سربرگ دوم Nero بروید (Rip and Burn) و سپس گزینه ی  Burn Video Disc را زده و مراحل عکس C را انجام دهید.

پس از انجام عملیات بالا اگر مشکلی داشتید در بخش نظر خواهی یا از طریق ایمیل با مدیر سایت در میان بگذارید.آدرس ایمیل در سمت راست صفحه، زیر توضیحات سایت است